DO LATA ZOSTAŁO

Jak działa FIGURIN SLIM?

 • FIGURIN SLIM pozwala na inteligentne odchudzanie dzięki temu, że z podwójną siłą blokuje wchłanianie kalorii dokładnie wtedy gdy zachodzi potrzeba, czyli w 2 fazach podczas i po posiłku.

  Po 40 roku życia spada naturalne zapotrzebowanie organizmu na kalorie, dlatego:
  W fazie I podczas posiłku czerwona tabletka (ID-alG) blokuje aktywność enzymów trawiennych, które odpowiedzialne są za przyswajanie kalorii z tłuszczu i skrobii. Dzięki temu możesz jeść normalnie a Twój organizm przyswoi o ponad 50% mniej kalorii. Oznacza to, że zbędne kalorie z pożywienia nie osadzą się np. na Twoich udach.

  Po 40 roku życia spowalniają procesy trawienne i metabolizm, dlatego:
  W fazie II 15-60 min po posiłku przyjmujemy 3 zielone tabletki (NeOpuntię), która zwiąże pozostały tłuszcz w większe cząsteczki, których organizm nie będzie mógł wchłonąć i ułatwi ich wydalenie z organizmu. NeOpuntia to naturalny błonnik, który wspiera procesy metaboliczne. Dzięki temu organizm pozbywa się zbędnych kalorii, a Ty masz lepszy metabolizm.

  » więcej «

Schemat przyjmowania FIGURIN SLIM

 • FIGURIN SLIM przyjmuje się do 2 najbardziej kalorycznych posiłków w ciągu dnia.

  1 czerwoną tabletkę (ID-alG), przyjmuje się bezpośrednio
  przed lub w trakcie posiłku.
  3 zielone tabletki (NeOpuncja),
  przyjmuje się od 15 do 60 min po posiłku.

  Pamiętaj

  Inteligentne odchudzanie zapewnia osobne stosowanie tabletki czerwonej i zielonej. Składniki w nich zawarte działają w inny sposób i w innej fazie procesu trawienia. Konieczne jest przyjmowanie ich w określonej kolejności i dawce. Łączne stosowanie tabletek zaburza działanie składników i nie przyniesie pożądanych rezultatów.

  » więcej «

Wasze doświadczenia

 1. Bogusia – 44 lat (Poznań)

  Od kiedy pamiętam zawsze miałam zgrabną, atrakcyjną figurę. Problem tycia po prostu mnie nie dotyczył. Do pewnego czasu. Kiedy skończyłam 40 lat zauważyłam, że ciało nabrało innego kształtu. Zaokrągliły mi się przede wszystkim uda, wszystkie spodnie nagle stały się za małe! Próbowałam wprowadzić różnego rodzaju diety, ale nie szło mi to najlepiej. Zbawieniem okazał Figurin Slim. Dzięki niemu jem normalne domowe posiłki a mimo tego chudnę! I znów mogę nosić swoje ulubione spodnie! Dziękuję i polecam.

  » więcej «
 2. Ania – 43 lata (Warszawa)

  Chciałabym podzielić się swoim zachwytem nad produktem Figurin slim. Powinna go wypróbować każda kobieta po 40 roku życia, która nie godzi się na to że z wiekiem tyje. Kiedyś moje małe krągłości dodawały mi seksapilu. Lata wraz z upływem lat zauważyłam, że zupełnie straciłam nad nimi kontrolę a po dawnej powabności nie został nawet ślad! Nie wyglądałam już dobrze, nie czułam się dobrze! Zaczęłam ukrywać się pod szerokimi ubraniami, unikałam spotkań ze znajomymi. To nie byłam ja! Pomocną rękę wyciągnęła do mnie moja przyjaciółka. Kupiła mi Figurin Slim i… przyznaję, zmusiła mnie bym go zaczęła brać! Ja nie wierzyłam, że może mi pomoc, uznałam że jestem już stara i muszę zapomnieć o lepszej figurze I jestem dziś niezmiernie wdzięczna mojej drogiej przyjaciołce Karolinie, no i oczywiście producentowi FIGURIN SLIM. Biorę go od 2 miesięcy i już udało mi się schudnąć 3 kg! Czuję się lepiej, atrakcyjniej.

  » więcej «
 3. Marzena – 41 lat (Gdańsk)

  Nigdy nie należałam do szczupłych kobiet. To zawsze było dla mnie problemem. Wypróbowałam już chyba wszystkie możliwe metody odchudzania. Zwykle po drastycznych głodówkach następował efekt jo-jo, a ja popadałam w kolejną depresję, którą oczywiście zajadałam słodyczami. Niekończąca się historia. Kiedy skończyłam 40 tyłam jeszcze bardziej i zwyczajnie się poddałam. Zupełnie przypadkiem znalazłam w internecie informację o suplemencie diety Figurin Slim. Pomyślałam sobie, ze to już moja ostatnia próba. I wiecie co – potwierdziło się, że warto walczyć o swoje! W końcu znalazłam preparat który pozwolił mi schudnąć bez konieczności stosowania katorżniczych diet. Polecam wszystkim serdecznie!

  » więcej «
 4. Małgosia – 45 lat (Kraków)

  Można powiedzieć, że jestem ekspertem w sprawdzaniu skuteczności dostępnych na rynku preparatów na odchudzanie. Jak tylko pojawiała się jakaś nowość biegłam do apteki w nadziei, że tym razem mi pomoże. I zawsze przychodziło rozczarowanie. Mój problem pogłębił się, kiedy skończyłam 40 lat. Wówczas zaczęłam jeszcze szybciej tyć. Produktów które pomagają schudnąć szukałam nawet za granicą. I właśnie we Francji dowiedziałam się o wyjątkowych właściwościach kompleksu iDALG. Byłam bardzo szczęśliwa gdy okazało się że mogę w Polsce kupić preparat zawierający ten składnik. Przyjmuję produkt już od kilku miesięcy i w końcu widzę realną szansę uzyskania pożądanej wagi! Jestem taka szczęśliwa.

  » więcej «
 5. Danka – 48 lat (Lublin)

  Gdy zaczęłam tyć, to jak na dojrzałą kobietę przystało, do tematu odchudzania podeszłam z pełnym profesjonalizmem. Poszłam po poradę do dietetyka, który ustalił mi jadłospis stosowny do mojego wieku i zapotrzebowania na kalorie. Niestety, ja lubię żyć pełnią życia a ponadto nie miałam czasu na regularne, dietetyczne posiłki. Dużo pracuję, mam wiele dodatkowych zajęć, gdzie znaleźć czas na gotowanie 5 posiłków? Wróciłam więc do punktu wyjścia. Ale że nie poddaję się łatwo i wiem, że zawsze jest kilka dobrych rozwiązań zaczęłam szukać wsparcia farmakologicznego. Wiedziałam, że jeśli coś ma być skuteczne, to musi mieć odpowiednią jakość. Farmaceutka poleciła mi Figurin Slim, który przyjmowany przed posiłkiem ogranicza wchłanianie tłuszczu i skrobi, a po posiłku przyspiesza metabolizm pomagając spalić kalorie. Dzięki niemu nie muszę już męczyć się z restrykcyjnymi dietami. Efekty następują stopniowo, ale już je widzę. I jestem pewna, że tego lata w końcu wyjdę na plażę!

  » więcej «
 6. Agnieszka – 41 lat (Warszawa)

  W ciągu jednego roku po 40-tych urodzinach przytyłam aż 4 kg! Szczególnie mocno utyły mi uda i pupa. Czułam że zwolnił mi metabolizm, ale wiedziałam że samo jego przyspieszenie nie zdziała cudów. Wtedy dowiedziałam się że winne są naturalne procesy biologiczne- mój organizm nie potrzebuje już tak dużo kalorii, co kiedyś. Miałam wybór – albo ograniczę to co jem, albo ograniczę to co się wchłania. Wybrałam drugą opcję. Znalazłam idealny dla mnie– Figurin Slim. Dzięki niemu jem normalnie a preparat ogranicza wchłanianie kalorii. Mam szczuplejszą pupę, lepszy metabolizm i już cieszę się na nadchodzącą wiosnę!

  » więcej «
 7. Mariola – 43 lata (Sopot)

  Od dłuższego czasu szukałam sposobu, aby zrzucić kilka zbędnych kilogramów, które pojawiły się u mnie z wiekiem. Chodziło mi głównie o odzyskanie figury sprzed lat. Chciałam znowu poczuć się młodo, atrakcyjnie. W aptece kupiłam Figurin Slim, który przyjmuję regularnie przed i po dwóch głównych posiłkach dziennie. Efekty są świetne. Po 3 miesiącach zgubiłam 4 kg. Widzę to już po swojej sylwetce. Pod koniec maja mam zlot absolwentów LO i już wiem, że koleżankom „opadną szczęki” gdy zobaczą, że od czasów młodości przybyło kilka zmarszczek, ale moja figura wcale się nie zmieniła ;)

  » więcej «
 8. Kasia – 45 lat (Bydgoszcz)

  Życie zaczyna się po 40-tce. Niektórzy tak mówią. U mnie to życie zupełnie się posypało. 2 lata temu odszedł ode mnie mąż do innej, młodszej kobiety. Powiedział mi prosto w oczy, że przestałam być już dla niego atrakcyjna. Która kobieta by się po czymś takim nie załamała? Przez to jeszcze bardziej się roztyłam i zaniedbałam. Z tego stanu otrząsnęłam mnie córka. Uświadomiła mi, że wciąż jestem młodą kobietą i mogę jeszcze być dla kogoś piękna. Postanowiłam wziąć się za siebie. Zmieniłam fryzurę i planuję totalną wymianę garderoby. Do tego jednak musze mocno schudnąć.(ok. 8 kg) Zaczęłam więc od zakupu produktu Figurin Slim. Stosuję go już 4 miesiące, schudłam około 5 kg. Czuję się znakomicie, wyglądam pięknie, odbudowałam swoje poczucie wartości. Zaczęłam odnawiać stare kontakty towarzyskie, zapisałam się na kurs grafika komputerowego. Spotkałam niedawno byłego męża… i dostrzegłam w oku ten dawny błysk zainteresowania Tyle że ja zaczęłam już nowe, szczuplejsze życie!

  » więcej «
Jak szybko schudnąć, Tabletki na odchudzanie, Suplement diety na odchudzanie
© Przedsiębiorstwo Farmaceutyczne LEK-AM Sp. z o.o