DO LATA ZOSTAŁO

FIGURIN SLIM

 • Stworzony w odpowiedzi na potrzeby kobiet po 40. roku życia

  Po 40 roku życia wiele kobiet skarży się na szybki przyrost wagi, mimo że ich sposób odżywiania nie zmienił się od lat. Winne są naturalne procesy zachodzące w organizmie. Spada naturalne zapotrzebowanie organizmu na kalorie, spowalnia metabolizm i procesy trawienne. Składniki FIGURIN SLIM odpowiadają dokładnie na przyczyny tycia po 40 roku życia, dzięki czemu możesz być szczupła i atrakcyjna mimo upływu czasu.

  » więcej «
 • Inteligentne odchudzanie

  Składniki FIGURIN SLIM działają z podwójną siłą i dokładnie wtedy, gdy zachodzi potrzeba, czyli w dwóch fazach podczas i po posiłku:

  FAZA I: czerwona tabletka (ID-alG), przyjęta do posiłku blokuje wchłanianie tłuszczu i skrobi o ponad 50%. Dzięki temu Twój organizm wchłania mniej kalorii i nie odkłada ich w postaci zbędnych kilogramów.

  FAZA II: 3 zielone tabletki (NeOpuntia) przyjęte po posiłku wiążą niestrawiony tłuszcz i przyspieszają jego wydalenie z organizmu. Dzięki temu Twój organizm pozbywa się zbędnych kalorii.

  Takie łączne działanie składników sprawia, że możesz jeść normalnie i chudnąć.

  » więcej «
 • Skuteczność składników potwierdzona badaniami

  Zarówno ID-alG jak i NeOpuntia zostały poddane licznym badaniom potwierdzającym ich skuteczność we wspomaganiu odchudzania. Badania na pacjentach potwierdzają pełną skuteczność w redukcji tkanki tłuszczowej i wyszczupleniu problematycznych partii ciała, takich jak uda czy pośladki, czyli tam gdzie najbardziej tego potrzebujesz po 40 roku życia. Z FIGURIN SLIM ograniczasz wchłanianie kalorii, wspomagasz ich usuwanie z organizmu a ponadto przyspieszasz metabolizm i pracę jelit , czyli masz większą pewność utraty zbędnych kilogramów.

  » więcej «
 • Składniki opracowane we francuskich laboratoriach
  — gwarancja najwyższej jakości

Co zyskasz stosując FIGURIN SLIM?

Suplement diety FIGURIN SLIM to gwarancja szczupłej figury dla kobiet po 40 roku życia. Inteligentna formuła działania dzięki wyjątkowemu połączeniu i odpowiedniej dawce składników pomoże Ci skutecznie zrzucić nadmiar kilogramów i schudnąć nawet z najbardziej problematycznych obszarów ciała, takich jak uda czy pośladki. Jak to możliwe? Inteligentne działanie FIGURIN SLIM polega na tym, że ogranicza wchłanianie kalorii w 2 fazach podczas i po posiłku. Dzięki temu możesz jeść normalnie i chudnąć, ponieważ: skutecznie ograniczasz wchłanianie kalorii, wspomagasz ich usuwanie z organizmu, przyspieszasz metabolizm i pracę jelit. W efekcie chudniesz i odzyskujesz atrakcyjną figurę nawet jeśli skończyłaś 40 lat. Podwójna siła blokowania kalorii plus lepszy metabolizm to większa pewność utraty kilogramów.

Potwierdzenie
bezpieczeństwa i jakości

Jak szybko schudnąć, Tabletki na odchudzanie, Suplement diety na odchudzanie
© Przedsiębiorstwo Farmaceutyczne LEK-AM Sp. z o.o